SHPËRNDAJE

Besi është një ndër aktorët më të njohur dhe më të dashur për publikun shqiptarë.

Por këtë herë Bes Kallaku i ka habitur të gjithë me postimin e tij në rrjete sociale. Ai ka gjetur një foto me një person që ka shumë ngjashmëri me të, madje dhe vetë Besi është habitur nga kjo ngjashmëri.

“Nuk kam pa ngjashmëri më të madhe, nuk osht Photoshop”,-ka thënë aktori në rrjete sociale.