SHPËRNDAJE

Messi

Claudio Bravo e ka lavdëruar shokun e tij të skuadrës Leo Messi.
Portieri i Kilit, Claudio Bravo e ka lavdëruar Leo Messin, për të cilin ka thënë se gjithmonë është në formë të mirë.

“Messi është gjithmonë në formë të mirë”, tha shkurt Bravo gjatë konferencës për media.

Bravo do të luaj kundër Messit të enjten kur do të takohen në kualifikimet për Kupën e Botës Rusia 2018 Kili dhe Argjentina.