SHPËRNDAJE

Aktori i njohur, Fatmir Spahiu, ka komentuar lidhur me situatën politike në vend, shkruan IndeksOnline.

Pas takimeve e letrave të shpëmbyera në mes partisë së LVV dhe LDK-së, Bufi ka ironizuar duke thënë se nëse i kishte bartur ato letra do të humbste 20 kg.

“VV-LDK, me mi pas dhan qeto letrat me i bajt i kisha hup nja 20kg!”, ka shkruar ai.