SHPËRNDAJE

Pas këngës të titulluar ”Kulturë”, Bujari sjell këngën ”Tërmet”. Kësaj rradhe Bujari i bën konkurencë të fortë reperëve në skenën Shqiptare, pasi që për atë është vetëm fillimi dhe në cdo këngë të re po shohim dicka më ndryshe dhe më bindëse për publikun Shqiptarë. Për tu njohur me shumë me Bujarin ju fotjmë ta ndicni intervistën e tij në emisionin PASTEL në videon e më poshtme. Presheva.com i uron suksese dhe përkrahje të pa rezervë Bujarit dhe të gjithë talentëve të rinjë.

Kënga Tërmet

Intervista në emisionin Pastel