SHPËRNDAJE

Capital T ka sjell projektin e ri muzikor.

“Yoko Ono” është kënga më e re reperit, të cilin e ka shoqëruar me videoklip.

Në fakt, këngëtari për këtë këngë ka bashkëpunuar me homologun Granit Dërgutin

Theksojmë se instrumentalin e këngës e ka punuar B.O Beatz dhe Ditty Beatz.

Po vetë autorët e këngës kanë punuar rreth tekstit të këngës, e cila ishte pjesë e albumit ‘Winter is Here’.

Kujtojmë se kënga e fundit e reperit “Moj Hatixhe” është shikuar mbi 31 milionë herë në YouTube.

/presheva.com/