SHPËRNDAJE

Iker Casillas beson se Real Madrid do të fitojë El Clasicon kundër Barcelonës
Ish portieri i Real Madridit, Iker Casillas beson se Barcelona do të mposhtet në El Clasico me rezultat 2:1.

Kjo ishte prognoza e Casillasit, i cili iu përgjigj ish lojtarit dhe trajnerit të Realit, Michel, i cili po ashtu parasheh fitore prej 1:3.

“Unë mendoi se rezultati do të jetë 1:2”, shkruan Casillas në Twitter.

casillaselclassico2016