SHPËRNDAJE

Cavani

Sulmuesi i PSG-së, Edinson Cavani dëshiron që të qëndroj për shumë vite në skuadrën franceze dhe se nuk e ka ndërmend të largohet.

Edhe pas shumë ofertave nga skuadrat angleze por edhe ato italiane Cavani dëshiron të qëndroj të luaj në Francë edhe pse kishte marrëdhënie të acaruara me drejtuesit e PSG-së.

Cavani kërkohet nga Arsenali, Manchestr United, Juventus dhe Interi mirëpo që asnjëra nga këto skuadra nuk po e bind uruguaianin që të largohet nga skuadra franceze.