SHPËRNDAJE

Valdes-Gutti

Victor Valdes dhe Guti kanë bërë premtime të çmendura.

Ish portieri i Barcelonës, Victor Valdes dhe legjenda e Real Madridit, Guti kanë bërë premtime të çmendura rreth El Clasicos.

Gjatë një bisede në Twitter, Valdes ka premtuar se nëse Real Madrid mposht Barcelonën në El Clasico, atëherë ai do të shkoj në sheshin Cibeles të festojë me tifozët e Realit, ndërsa Guti na anën tjetër ka thënë se do të shkoj në sheshin Canaletas që të festoj me tifozët e Barcelonës.

El Clasico do të zhvillohet të dielën ardhshme me fillim nga ora 21:00 në Camp Nou.