SHPËRNDAJE

Atdhe Nuhiu ka treguar aftësitë e tij edhe sonte gjatë ndeshjes kundër QPR’së
Edhe pse skuadra e tij është duke humbur me rezultat 3-0, Nuhiu ka treguar aftësitë e tij dribluese duke kaluar një lojtarë të QPR’së me një trik të mahnitshëm.

Nuhiu shënoi dy gola javën e kaluar për Sheffield Wendsday dhe është duke kaluar formë të mrekullueshme në skuadrën e Championshipit anglez.