SHPËRNDAJE

Hazard

Chelsea ka vendosur çmimin e Eden Hazardit.
Chelsea është në dijeni se skuadrat më të mëdha po interesohen për Eden Hazardin dhe tashmë ata e kanë vendosur çmimin e tij.

The Sun shkruan se, Chelsea për shërbimet e belgut kërkon hiç më pak se sa 105 milionë euro.

Real Madridi është skuadra më e interesuar për Hazardin, por aty janë edhe dy skuadrat tjera, Barcelona dhe PSG.