SHPËRNDAJE

Cheryshev

Real Madrid ka huazuar Denis Cheryshevin në Valencia.
Real Madrid dhe Valencia kanë arritur marrëveshje për huazimin e mesfushorit rus Denis Cheryshev deri me 30 qershor të këtij viti.

Lajmi është konfirmuar nga skuadra e Real Madridit.

“Real Madrid dhe Valencia janë akorduar për huazimin e Denis Cheryshevit deri me 30 qershor 2016”, shkruhej në komunikatën e Realit.