SHPËRNDAJE

Chris Brown dhe Nicki MInaj po shijojnë bashkë rrugëtimin muzikor.

Superylli i muzikës RnB dhe mbretëresha e repit do të fillojnë një turne së bashku në vjeshtë sipas Variety.

Ende datat s’janë konfirmuar nga turneu i tyre, megjithatë një koncert i tyre i përbashket dihet, ai në Prudential Center të New Jerseyt.

Ndërkaq, është vet Chris Broën që ka konfirmuar se ai do të fillojë turne me Nickin, por jo në vjeshtë, qysh në verë.

Nicki Minaj së fundmi kompletoi turneun e saj evropian me Juice WRLD.