SHPËRNDAJE

Çiljeta Xhilaga nuk nguron të fotografohet pa make up. Ajo ka postuar një fotografi në profilin e saj në Facebook, ku është vetëfotografuar pa tualet. Këngëtarja duket se ndihet e sigurtë dhe nuk ka aspak komplekse që të shfaqet e pa grimuar.

Ciljeta