SHPËRNDAJE

TifozReal
Një tifoz i Real Madridit para ndeshjes “El Classico” me fanellë të Real Madridit nuk ka qenë i kujdesshëm dhe është futur në linjat e ekipit kundërshtar.

Ai në atë moment ka qenë para sektorit të stadiumit ku mblidhen tifozët më radikal të Barcelonës, çka dhe ka shkaktuar panikë aksioni tek policia.

Menjëherë kanë arritur disa përfaqësues të forcave të sigurisë me mesazh që ai të largohet nga aty, ku njëri i dha dhe një setër për të fshehur fanellën e Cristiano Ronaldos për të mos i provokuar tifozët vendas.

https://youtu.be/tbHiPhTTfVk