SHPËRNDAJE

Tyson Fury ka zbuluar të gjitha mënyrat se si ai ka ndryshuar përgatitjen e tij për luftën e tij të dytë me Deontay Wilder, duke përfshirë edhe masturbimin shtatë herë në ditë.

Boksieri i peshave të rënda, i pamposhtur deri tani, merr shansin e tij të dytë për të fituar titullin WBC kur ai ndeshet me Bomberin e Bronztë në një ndeshje nga barazimi i tyre i diskutueshëm në dhjetor 2018.

 

 

“Unë jam duke bërë shumë gjëra që nuk i bëja më parë. Unë jam duke ngrënë pesë – gjashtë vakte në ditë, unë jam duke pirë tetë litra ujë në ditë”.

“Nuk e di nëse ndonjë nga ato ka rëndësi edhe natën. Nuk kishte rëndësi më parë, por nëse do të më jepni avantazh për të fituar këtë luftë, atëherë unë jam i gatshëm ta provoj, pse jo”.

“Unë jam duke masturbuar shtatë herë në ditë, mbaj pompimin e testosteronit. Unë kam për të mbajtur aktiv, testosteroni rrjedh. Mos dëshironi që nivelet të ulen”.

Ndërsa disa kënaqësi janë duke u rritur, 31-vjeçari gjithashtu zbuloi se ka disa të tjera që ai duhej të shkurtonte.

“Unë jam me të vërtetë duke eliminuar të gjitha shpërqendrimet kësaj here. Nuk ka telefona, asgjë si kjo Asnjë koks diete, për të cilin jam bërë i ndjeshëm,” shtoi Fury.

” Unë kam pasur ton, ton, dhe tonelata të saj në çdo kamp stërvitje. Ky është kampi i parë trajnues në 10 vjet që nuk kam pasur një koks diete dhe unë nuk do të kem ndonjë deri pas luftës”.

“Ky është kampi i parë i stërvitjeve ku unë do të shkoj në shtrat herët në orën 9:30 çdo natë dhe zgjohem çdo mëngjes në 7 të mëngjesit, i freskët si një daisy”.

Ndeshja në mes të Wilderit dhe Furyt do të zhvillohet me 22 shkurt.