SHPËRNDAJE

Siç shkruan Mundo Deportivo, shënjestra kryesore e Real Madridit për sezonin e ardhshëm është lojtar francez Paul Pogba.

Mesfushori i Juventusit është dëshira e shumë klubeve të mëdha, ku PSG është e gatshme të paguaj 60 milionë euro dhe vet lojtarin ta paguaj 8 milionë euro, dy fish më shumë se tek Juve.

Real Madrid po pregadit ofertë edhe më të mirë, do të ofroj Angel Di Marian, Fabio Coentraon dhe Alvaro Moratan, si dhe të holla.