SHPËRNDAJE

Dafina Selimi nga Holanda me preardhje nga Skederaj , një Miss dhe Modele që po bën bujë me bukurinë e sajë nuk ka të ndalur, pas shumë sukseseve nëpër spektakle bukurie ajo ka sfiduar edhe në eveniment bukurie duke u shpallur Fitues dhe mori vendin e parë nga organizatorët e evenimentit në “Best Model Grand Universe 2018 “-që u mbajtë në Gold Delux – Prizren.