SHPËRNDAJE

DeGea

David de Gea ka thënë se është shumë i kënaqur me lojën e skuadrës së tij.

Portieri i Manchester Unitedit, David de Gea ka thënë se kanë luajtur ndeshjen më të mirë të sezonit, por insistoj se duhet të qëndrojnë në këtë nivel.

“Është një nga ndeshjet me të mira të këtij edicioni, por ne duhet që të qëndrojmë në këtë nivel”, tha De Gea për faqen e skuadrës.

Kujtojmë se Unitedi mposhti Stoke Cityn 3:0, me golat e shënuar nga Lindgard, Martial dhe Rooney.