SHPËRNDAJE

Ish trajneri i Real Madridit tani i përfaqësuese spanjolle, Vicente Del Bosqur ka thënë se në kohën e tij por edhe tani, nuk ka favorit në derbin më të madh spanjoll.

“Pres që të jetë një ndeshje e shkëlqyer”.

“Kjo është ndeshje për të cilën jetohet, kam qenë pjesë e saj dhe ndjenja është e papërshkruar”.

“Nuk do të ketë kalkulime, lojtarët e dy ekipeve mendojnë vetëm për fitore”.

“Vështirë të parashikohet, në ndeshje të tilla, ska favorit, kështu është edhe tani” ka thënë Del Bosque.