SHPËRNDAJE

Cheryschev-1
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka thënë se anësori, Denis Cheryshev, nuk ka vend në skuadrën tij dhe se do të largohet nga Santiago Bernabeu.

“Denis Cheryshev mund të largohet nga Real Madridi. Ai është një lojtar i madh, por ai ka nevojë për të luajtur. Unë i uroj Cheryshevit më të mirën. Ai ke nevojë për të luajtur”, ka deklaruar Zidane.