SHPËRNDAJE

Shes tachpedin 7 Incha, asht ne gjendje te rregullt, firma DPS.
Statistikat : Android Jelly Bean 4.1.1 ; Procesori Dual Core 1.5Ghz ;
Grafika Mali-400MP2 – si ne galaxy S2 dhe S3 ;
Ram Memorja 1Gb DDR3 ;
4 Gb memorje te mbrendshme + vendin per micro sd ;
Wireless N ;
7 Incha ;
Kamere perpara ; ……
Perballon lojrat te gjitha, viber, skype, playstore ose aptoid Ne gjendje te rregullt, i perdorur 1 muaj + letrat e garancionit.
Arsyeja e shitjes per shkak te blerjes se nje mobili android.
Kontakti
shkelqimselimi@hotmail.com
0638811463