SHPËRNDAJE

Dua Lipa, do të performojë në ceremoninë e finales së Ligës së Kampionëve para Cristiano Ronaldos dhe Muhammed Salah

“Kemi një tjetër artiste që do të pushtojë skenën e sivjetme të finales së Ligës së Kampionëve. A mund t’ia qëlloni kush është?” ka shkruar UEFA në faqen zyrtare në Facebook, derisa në video shihej Dua dhe një sekuencë e këngës “New Rules”.[VIDEO]

 

#UCLfinal opening ceremony!

We have another amazing artist taking the ultimate stage at this year's #UCL final Opening Ceremony, presented by Pepsi! Any guesses who? ?‍♀️ #LoveItLiveIt

Gepostet von UEFA Champions League am Donnerstag, 3. Mai 2018