SHPËRNDAJE

 

Në kuadër të turneut të saj, këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa ka mbajtur koncert në Azerbajxhan.

Dua si çdo herë, ka ndarë disa imazhe si para ashtu edhe pas përfundimit të koncertit.

Në një prej tyre, ajo ka treguar dhuratëm tradicionale që mori nga ky vend, e që ishte një kapele.

 

Këngëtares i pëlqeu shumë ajo dhe e mori dhe e vuri në kokë duke falënderuar të gjothë edhe për atmosferën në koncert.

Kujtojmë që “One Kiss” titullohet projekti i fundit mga Dua Lipa, këngë kjo në bashkëpunim me Calvin Harris, që po pritet shumë mirë në publik.