SHPËRNDAJE

Liverpooli ka kërkuar informacione rreth yllit të Juventusit, Paulo Dybala, për të cilin dëshiron të dijë nëse është në treg, sipas Tuttomercatoweb.com.
“Të kuqtë” shpresoj se argjentinasi do të nxirret në shitje nëse Cristiano Ronaldo e kompleton kalimin te Juventusi, dhe në këtë mënyrë do të ishin të gatshëm të bënin ofertë zyrtare për të.

Megjithatë, ka mundësi që Dybala të përdoret si pjesë e marrëveshjes për transferimin e Ronaldos.