SHPËRNDAJE

Willy Caballero ka thënë se do ta dëshironte Leo Messin në Manchester City
Portieri i Manchester Cityt, Willy Caballero ka thënë se do të dëshironte që skuadra e tij ta transferonte Leo Messin.

Ai tha se transferimin e tij e duan të gjitha klubet dhe kush se pranon, atëherë gënjen.

“Është e qartë se e dua Messin, kush thotë jo gënjen. Do të doja që City ta transferonte atë, çdo klub do të dëshironte”, tha Caballero për Mundo Deportivo.