SHPËRNDAJE

 

Është në qendër të vëmendjes , pothuajse çdo ditë për të shkruhet ndonjë lajm, por në asnjë prej tyre është diçka për jetën e saj private, por vetëm për format e saj trupore apo për ndonjë foto që ajo herë pas herë sigurohet të postojë në rrjetet sociale.

Prej muajsh është përfolur për lidhjen e saj me biznesmenin nga Kosova, Krenar Çoçaj. Ndonëse çifti as nuk e ka pohuar dhe as nuk e ka mohuar kurrë, fotot e kapura nga paparacët, ku ato të dy shfaqen pranë njëri-tjetrit të kapur për dore, apo postimet me nënkuptime të Luanës, na ka konfirmuar se ato janë në një lidhje.

Dhe këtë sapo e konfirmuam edhe nga komenti që Krenari i ka bërë Luanës në foton e fundit që moderatorja ka postuar, ku e thërret “e ëmbla ime”.

“Më bukur se kaq nuk ka ku të shkojë. E ëmbla ime”,shkruan ai në foto.Padyshim Luana ka zgjedhur që të mos i kthejë përgjigje, por kanë qenë komentuesit që nuk e kanë lënë pa ngacmuar. “Pse nuk i kthen përgjigje burrit”, shkruan një prej tyre.

Luana është duke bërë një pushim të shkurtër nga ekrani. Me përfundimin e sezonit të parë të “Shiko kush luan”, Luana është shprehur se po punon fort për disa projekte të reja, por që do të na duhet të presim paksa në kohë…