SHPËRNDAJE

Këngëtarja Era Istrefi duket se po ngjit shkallët e saj të suksesit. Ajo mori famë pas këngës “Bon Bon”, dhe ajo Tashmë ajo është sistematike në daljne e projekteve të reja.

Në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Era ka bërë të ditur se është ftuar të performojë në Dubai, që njëherësh do të jetë paraqitja e parë e saj në atë vend.