SHPËRNDAJE

Learta që nga martesa me djalin e Shyhrete Behlulit, Kushtrimin është bërë shumë e njohur në publik.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të saj dhe të birit të saj, Matinit në të njëjtën moshë. Përmes saj shohim që Matini duket krejtësisht si Learta.

Këtë fotografi ajo e kishte publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” bashkë edhe me një shkrim.

“Matini dhe unë fotografuar në të njëjtën moshë, binjakë, nënë dhe bir” kishte thënë ajo.