SHPËRNDAJE

Shiten fellnat me guma 195/65/15.Para nje viti jane blere te reja ne Gjermani per Renault Megane,jane te perdorura vetem nje vit ne Gjermani.Fellnat jane te prodhuara ne vitin 2011,kurse gumat ne vitin 2012.Nuk jane asnjehere te perpunuara ose te ngjyrosura.Gumat jane te firmes Tigar,jane te veres dhe jane ne gjendje te shkelqyer.Fellnat i kane edhe shtrafat e tyre origjinal sic shihen edhe ne foto.Per informacion kontaktoni ne nr tel. 0637003086