SHPËRNDAJE

Brazilianja e bukur e cila mahniti botën në shortin e kampionatit botërorë në futboll “Brazili 2014”, është e gatshme edhe për gala mbrëmjen e sontme ku do të ndahet topi i artë.

Lima dhe Guullit do të drejtojnë programin zyrtar të organizuar nga FIFA, ku kanë pasë edhe një intervju special ku kanë testuar njëri tjetrin.

Guullit bën tifo për Ronaldon, ndërsa Lima frigohet të mos rrëzohet nga takat e larta sonte…

Ndiqeni.