SHPËRNDAJE

Reali dhe Tottenhami kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare që do të luajnë sonte në “Santiago Bernabeu”.

Formacioni i Realit: Navas; Marcelo, Ramos, Varane, Hakimi; Modric, Casemiro, Kroos; Ronaldo, Benzema, Isco

Formacioni i Tottenhamit: Lloris; Sanchez, Vertonghen, Alderweireld, Aurier; Winks, Dier; Eriksen, Llorente, Sissoko; Kane.