SHPËRNDAJE

Goal.com ka publikua formacionin e mundshëm të Barcelonës për ndeshjen ndaj Real Madridit, e cila do të luhet të shtunën.
Për dallim nga Real Madridi, që do të ketë mungesën e yjeve si Gareth Bales dhe Toni Kroosit, Luis Enrique pritet të ketë në dispozicion lojtarët kryesor.

Madje, për këtë takim pritet që ekipit t’i rikthehet edhe Adres Iniesta, i cili ka qenë i lënduar.