SHPËRNDAJE

CmTtriLXEAAIixc-780x439

Përfaqësuesja e Uellsit ka fituar ndaj Belgjikës me rezultat 3-1.

Me këtë rast ata janë kualifikuar në gjysmëfinale ku do të luajnë ndaj Portugalisë.

Pas takimit lojtarët e Uellsit janë mbledhur dhe kanë formuar zemrën dhe kjo ka bërë që kjo fotografi të qarkullojë më të madhe në rrjetet sociale.

Ndoshta kjo mund të jetë fotografia më e bukur e Euro 2016.