SHPËRNDAJE

Mesa duket Bebe Rexha nuk është aspak në humor për të duruar djemtë idiotë ndërsa hyn në 2019-ën. Këngëtarja vendosi një lojtar futbolli pa emër në qendër të vëmendjes në instastoryn e saj duke shkruar: “A ju ka ndodhur që një djalë hyn dhe del nga jeta jote gjithnjë. Dhe që janë tradhëtarë dhe të harxhojnë kohën kot.”

Më pas ajo ndau me fansat e saj në Story një pjesë të mesazhit që ky burrë I kishte dërguar:

Bebe e përfundoi telefonatën e shkruar me një sondazh duke pyetur fansat se si ndiheshin nëse një burrë I martuar do t’u shkruante një mesazh ku u shkruante “Hej mike” një femre beqare.