SHPËRNDAJE

Policia në Gjermani e ka arrestuar të dyshuarin kryesor në sulmin e dhunshëm ndaj një gruaje në stacionin e metros në Berlin.
Kamerat e sigurisë e kapen momentin kur i dyshuari e shqelmon gruan në shpinë dhe e hedh disa metra poshtë shkalleve.

Raportohet se incidenti kishte ndodhur më 27 tetor.

Ai dhe tre shoqëruesit e tij, që u panë në video gjatë incidentit, thuhet të jenë nga Bullgaria.

I dyshuari, që besohet se është 27-vjeçar, emri i të cilit s’është bërë publik, u arrestuar në një stacion të autobusëve në Berlin, dje në mbrëmje, njofton policia gjermane.

Thug kicks woman down stairs

German police only released the footage this week.

Posted by RT Play on Freitag, 9. Dezember 2016