SHPËRNDAJE

Reperi Gjiko ka publikuar sot këngën e tij më të re.

Kënga e re titullohet “Papuqe Gucci”, dhe është prodhim i Big Bang.

“Papuqe Gucci” vjen me videoklip, pjesë të së cilit janë edhe disa nga yjet e estradës shqiptare.

/presheva.com