SHPËRNDAJE

Gold AG ka publikuar këngën e tij të radhës, e cila është një këngë me motive patriotike.

Kënga quhet “Armiku s’përkulet” dhe është një bashkëpunim i reperit me rapsodin Ismet Bexheti dhe i kushtohet heroit të Kosovës Agim Ramadani.