SHPËRNDAJE

Gold AG pas tragjedisë në autostradë: O Zot fali dhe mëshiroj vëllezërit e motrat tona

Sot në autostradën Shkup – Tetovë ka ndodhur një aksidet i rëndë me fatalitet.

Nga ky aksident, kanë humbur jetën 13 persona dhe mbi 20 të tjerë po trajtohen nëpër spitale, shkruan lajmi net.

Pas kësaj ngjarje tragjike, të tronditur kanë mbetur të gjithë të cilët në rrjetet sociale shprehën ngushëllimet e tyre.