SHPËRNDAJE

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj, do të bëhen prindër.

Lajmin e ka konfirmuar vet lojtari i Arsenalit duke i njoftuar ndjekësit e tij përmes një postimi në rrjetet sociale.

26-vjeçari e ka publikuar një fotografi të Leonitës teksa i qëndron prapa dhe i gjithë fokusi dhe duart janë te barku i fryrë.

View this post on Instagram

Mommy & Daddy waiting for you 👼🏻🧡

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

“Mami dhe babi po të presin”, ka shkruar Xhaka në përshkrim duke marrë urime të shumta nga fansat dhe personalitete e njohura.

Graniti dhe Leonita janë në lidhje qe një kohë të gjatë, ndërsa ata u martuan në vitin 2017.