SHPËRNDAJE

Pogba

Manchester City po synon t’i sjell dy yje në ekip për t’ia plotësuar dëshirën Pep Guardiolas
Drejtuesit e Manchester Cityt kanë nisur qysh tash të mendojnë për transferimet e verës. Sheikët e Premierligës po synon t’i sjell dy yje në ekip për t’ia plotësuar dëshirën Pep Guardiolas.

Sipas Daily Mail, Cityt dotë bëjë përpjekje që ta transferoj yllin e Juventusit, Paul Pogban dhe mbrojtësin e Evertonit, John Stones.

City nuk do ta ketë të lehtë t’i siguroj shërbimet e këtyre lojtarëve, pasi do të kenë edhe konkurrencën e Barcelonës dhe Real Madridit.