SHPËRNDAJE

Lewandowski

Pepo Guardiola e dëshiron Robert Lewandowskin në Manchester City.
Trajneri i Bayern Munichut, Pep Guardiola, i cili nga edicioni i ardhshëm do të drejtoj Manchester Cityn, do të tentojë të bindë Robert Lewandowskin që t’i bashkohet atij në Premierligë.

Ai tashmë ka planifikuar transferimet e tij për edicionin e ardhshëm dhe Lewandowski bënë pjesë në planet e tij, shkruan Eco Diario.

Problem për Gardiolan pritet të jetë vetëm Real Madrid, skuadër kjo po ashtu e interesuar për sulmuesin polak.