SHPËRNDAJE

Hiddink

Gus Hiddink ka thënë se kanë edhe një ndeshje për të luajtur.
Trajneri i Chelseat, Guss Hiddink e pranoi se asnjë fitore nuk është e mirë, por insistoi se do të zhvillohet edhe ndeshja e kthimit.

“Humbja nuk është kurrë e mirë, por janë dy ndeshje dhe të shënosh një gol si mysafir është shumë e rëndësishme”, tha Hiddink gjatë konferencës për media.
“Ne ishim nervoz në 10 minutat e para, por pastaj filluam të luajmë. Ne kemi edhe një ndeshje dhe gjasat janë 50:50”.

Chelsea u mposht 2:1 në ndeshjen e parë kundër PSG’së.