SHPËRNDAJE

Një imam u ka bërë thirrje burrave që t’i ndalin gratë dhe vajzat e tyre që të mos shkojnë në deti.

Kjo deklaratë e tij ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale.

Dëgjojeni:

Hoxha: Nuk ka Ramazan me "kopaçki"

Gepostet von Presheva.com am Mittwoch, 13. Juni 2018