SHPËRNDAJE

mate9

Telefoni i ardhshëm i avancuar i kompanisë Huawei, Mate 9, pritet që të lansohet këto ditë dhe, sigurisht, fotografitë nuk kanë të ndalur së shfaquri.
Sot, janë shfaqur fotografitë e reja në të cilat shihet pamja reale e Mate 9.

Siç mund të shohim nga fotografitë, Mate 9 është fotografuar në ambient të hapur dhe ky model është me ngjyrë ari dhe në pjesën e pasme të tij mund të shohim se posedon kamerë të dyfishtë të kompanisë së njohur të kamerave Leica.