SHPËRNDAJE

Isco vazhdon të kërkohet nga gjigantët evropianë. Së fundmi interes kanë shfaqur PSG dhe Manchester City. Dy klubet që kanë investuar shumë në vitet e fundit, duan fantazistin spanjoll në skuadër.

Megjithatë, ai është i lumtur te Reali dhe tani e ka edhe minutazhën, mirëpo një aventurë e re në Paris apo Manchester, nuk përjashtohet asnjëherë.