SHPËRNDAJE

Isco

Isco ka deklaruar se titulli i La Ligas do të vendoset vetëm në javët e fundit të kampionatit.

Ylli i Real Madridit, Isco ka folur për ndeshjen me Barcelonën dhe për titullin e La Ligas, ku ka insistuar se kampioni do të dihet vetëm në fund.

“Ndeshja me Barcelonën është shumë e rëndësishme, por titulli do të vendoset vetëm në javët e fundit”, tha Isco.

Ai po ashtu foli edhe për Calo Ancelottin, për të cilin tha se është i mërzitur pa kësaj humbje.