SHPËRNDAJE

E përditshmja sportive madrilene Marca, ka zbuluar formacionin me të cilin do t’i kundërvihet Real Madridi Barcelonës në El Clasico.
Gjashtë ditë para përballjes mes Barcelonës dhe Real Madridit në Camp Nou, e përditshmja sportive madrilene Marca, ka zbuluar formacionin me të cilin pritet ta nisë duelin skuadra nga Santiago Bernabeu.

Pas xhiros së 27-të në La Liga, Barcelona i prinë renditjes tabelore me 65 pikë të tubuara, një më shumë sesa skuadra e Carlo Ancelotti, që është e dyta.

RealMadridSkema