SHPËRNDAJE

Ki me lyp dikon si mu´, titullohet kënga më e re e Dj Blunt dhe Real 1. Kjo këngë vjen në bashkëpunim me Butrintin
Dj Blunt e Real 1 pas një pauze disa muajsh, sollën këngën e re e cila mban titullin ´Ki me lyp dikon si mu´. Kënga është në bashkëpunim me Butrintin dhe është krejt ndryshe nga projektet të tyre paraprake.

Më poshtë mund të shihni videoklipin e këngës `Ki me lyp dikon si mu´.