SHPËRNDAJE

Barcelona ka zbuluar koreografinë që do të përdorë në El Clasico.

Skuadra e Barcelonës do të përdorë një koreografi të veҫantë në El Clasico kundër Real Madridit.

Katalunasit kanë zbuluar se do të përdorin 98 mijë pankarta për të formuar një mozaikë interesant.

Numri 12 do të formohet nga tifozët, teksa pranë tij do të shkruhet ‘Jugadors’ (Lojtarët) dhe ‘Seguidorës’ (Tifozët).