SHPËRNDAJE

Donald Cerrone ka pohuar se është duke pritur për Conor McGregor që të përballet me të.

Cerrone njoftoi fundjavën e kaluar se ai do t’i rikthehet garave për peshat e lehta pas fitores ndaj Mike Perryt.

Dhe tani ai ka postuar një foto të tij dhe të irlandezit në Instagram me përshkrimin: ”Duke e pritur atë. E njoh atë”.